طراحی و اجرای انواع سردخانه گوشت

09128634676 کارشناس فروش
سردخانه گوشت

سردخانه گوشت مناسب برای نگهداری انوع گوشت، مرغ و ماهی میباشد که در انواع مختلف زیر صفر درجه سانتی گراد و بالای صفر درجه سانتی گراد تولید می شود .

کلد سنتر
کلد سنتر

صنایع برودتی کلدسنتر تولید کننده و فروشنده انواع سردخانه های مختلف زیر صفر و بالای صفر میباشد. در این مطلب می خواهیم به طور اختصاصی درباره سردخانه های پروتئین و گوشت صحبت کنیم: به طور کلی سردخانه صنعتی برای حفظ خواص و بافت مواد غذایی استفاده می شود تا به بازار فروش برسد و باعث جلوگیری از فاسد شدن و اسیب مواد غذایی میباشد. در سیستم های سردخانه زیر صفر و بالای صفر معمولا از سرمایش آمونیاکی استفاده می‌شود، سردخانه ها در دمای صفر، بالای صفر و پایین صفر هستند مواد غذایی هر کدام در شرایطی نگهداری می‌شوند که مختص به آنهاست مثلاً در مواد پروتئینی و گوشت باید آب، گوشت از قبل گرفته شده باشد و در شرایط خشک نگهداری و سرد شود.  

خرید سردخانه گوشت

انواع سردخانه گوشت:

  • سردخانه گوشت بالای صفر

  • سردخانه گوشت زیر صفر

  قیمت سردخانه گوشت

سرد خانه گوشت بالای صفر

سردخانه بالای صفر دمای بین صفر تا ۱۵ درجه سانتیگراد میباشد که معمولا برای نگهداری گوشت در زمان کوتاه استفاده می‌شود که اکثراً برای سوپر پروتئین های موجود در شهرها مورد استفاده قرار میگیرد.  

سرد خانه گوشت زیر صفر

دمای سردخانه گوشت زیرصفر از 0تا -18 درجه سانتیگراد میباشد، از سردخانه گوشت زیر صفر زمانی استفاده میشود که گوشت مدت زمان زیادی احتیاج به نگهداری داشته باشد.

 نحوه کارکرد سردخانه گوشت

سردخانه گوشت

اگر گوشت به صورت آرام سرد شود باعث آسیب به بافت‌ های آن می‌شود به همین دلیل ممکن است در سرد کردن‌ فوری نیز اتفاق بیفتد و همین علت در فرآیند سردخانه گوشت آن را در مدت زمان ۱۸ الی ۲۴ به حالت سرد شدگی در می‌آورند دمای مختص به این روند بین دمای صفر تا دو درجه بالای صفر است تمامی محصولات کلدسنتر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد فروش بدون واسطه و به قیمت درب کارخانه هست خرید به صورت حضوری و انلاین ارسال به سراسر کشور از طریق باربری.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
  • پرهام خوشنام
    سفارش طبقه اضافه هم میگیرین
    • مدیر سایت

      باسلام، شامل افزایش قیمت می شود

تماس بگیرید