قیمت سردخانه میوه و سبزیجات

09128634676 کارشناس فروش
سردخانه میوه و سبزیجات

صنایع برودتی کلد سنتر تولید کننده ی سردخانه میوه و سبزیجات می باشد. متقاضیان می توانند در این سردخانه انواع میوه، سیفیجات و سبزیجات را با دمایی مناسب نگهداری نمایند. برای استعلام قیمت و سفارش این سردخانه صنعتی فقط کافیست با کارشناس فروش تماس حاصل نمایید.

کلد سنتر
کلد سنتر

سردخانه میوه و سبزیجات

سردخانه میوه

صنایع برودتی کلدسنتر تولید کننده و فروشنده انواع سردخانه صنعتی زیر صفر و بالای صفر برای نگهداری انواع مواد غذایی مانند گوشت، مرغ ماهی، لبنیات و بستنی، میوه و سبزیجات و ... می باشد. در این مطلب می خواهیم درباره سردخانه میوه و سبزیجات به طور اختصاصی صحبت کنیم: شرایط نگهداری از میوه و سبزیجات برای نگهداری میوه و سبزیجات از سردخانه‌های بالای صفر که درجه بندی آنها از صفر تا 4 درجه سانتیگراد هست استفاده می شود.  

مزیت استفاده از سردخانه سبزیجات و میوه:

سردخانه مناسب برای نگهداری سبزیجات و میوه در طولانی مدت می باشد، از آن جایی که میوه و سبزیجات درصد آسیب‌پذیری بالایی دارند نیازمند مراقبت بیشتر در شرایط با کیفیت دارند تا در ظاهر، طعم و میزان ویتامین آن ها تغییر شاخصی به وجود نیایید

آیا می توان میوه و سبزیجات مختلف را در یک سردخانه نگهداری کرد؟

نگهداری میوه و سبزیجات مختلف کنار یکدیگر در شرایطی امکان پذیر می باشد که شرایط نگهداری این محصولات در دما و رطوبت مانند هم قابل نگهداری باشند در غیر اینصورت باید میوه و سبزیجات متفاوت را جدا از هم نگهداری کرد.

مزیت استفاده از سردخانه میوه

سردخانه میوه برای نگهداری میوه ها بسیار پرکاربرد هستند ، زیرا می توان میوه ها را طولانی مدت نگهداری کرد مخصوصا میوه های فصلی، اگر از میوه ها به درستی در دمای بالای صفر داخل سردخانه ها نگهداری نشود در فصلی که این محصول برداشت نمی‌شود بازار دچار کمبود از لحاظ عرضه این محصول خواهد شد.

مزیت نگهداری سبزیجات در سردخانه:

سبزیجات را می‌توان به مدت ۶ ماه به طور استاندارد در سردخانه نگهداری کرد

از مزیت‌های سردخانه سبزیجات می‌تواند شرایط زیر را نام برد:

1_ محصول در سردخانه در دمای پایین قرار می‌گیرد که باعث میشود تمام فعالیت باکتری ها، میکروب‌ها، میکروارگانیسم ها دچار اختلال شوندو قادر به فعالیت نباشد 2_ ایجاد رطوبت مناسب باعث جلوگیری از پلاسیدگی و چروک شدن سبزیجات می‌شود 3_ جلوگیری از یخ زدگی، در این صورت سبزیجات کاملا تازه و با طراوت میمانند و دچار هیچ گونه آسیب ظاهری نمی‌شوند 4_ تماس سبزیجات با اکسیژن کم می‌شود تا واکنش های ناشی از تنفس گیاهی به حداقل برسد

دمای لازم برای نگهداری میوه و سبزیجات:

برای نگهداری میوه و سبزیجات معمولاً دمای سردخانه مقدار بیشتر از دمای انجماد آن است به علت حساسیت بالای میوه ها و سبزیجات اگر دمای داخل سردخانه بالا یا پایین تر از حد معمول باشد باعث آسیب‌ دیدگی میوه‌ و سبزیجات میشود همچنین بر روی مشخصه های ظاهری، بو، طعم، و .. باعث تاثیر منفی بر روی محصول میباشد. خرید به صورت انلاین و حضوری فروش به قیمت درب کارخانه تمامی محصولات دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش میباشند .امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
  • شقایق
    قدرت موتور چنده
    • مدیر سایت

      سلام، یک سوم می باشد

تماس بگیرید