قیمت سردخانه خرما در متراژ مختلف

09128634676 کارشناس فروش
سردخانه خرما

خرما و تعدادی دیگر از محصولات خوراکی را برای اینکه در حجم بالا بتوانیم و زمان طولانی نگهداری کنیم نیاز است که در دمایی ایده آل باشند، سردخانه ی خرما با دارا بودن موتوری قدرتمند به شما این امکان را می دهد تا بتوانید حج بالایی خرما را با حفظ کیفیت و تازگی درونش نگهداری کنید.

کلد سنتر
کلد سنتر

سردخانه خرما

برای نگهداری خرما در مقدار بالا نیاز به یک دستگاه صنعتی و پر قدرت داریم که علاوه بر توان بازدهی بالا ابعاد مناسبی نیز برای نگهداری داشته باشد، برای رفع این نیاز ما به شما سردخانه های ثابت را پیشنهاد می کنیم که می توانید در متراژ مختلف سفارش دهید. خرما یکی از محصولاتی است که با وجود فراوانی این محصول درکشور بیش از چندروز بیرون ازسردخانه دوام نمی آورد و خراب می شود از این رو در سردخانه صنعتی با سرمایش و دمای مناسب موجب ایجاد تعادل دمایی وتازه ماندن طولانی مدت خرما می شود. دراین سردخانه صنعتی باید تعادل دما به گونه ای حفظ شود که دما بالاتر یا پایین تر از حد استاندارد نرود تا به محصول آسیبی نرسد. بهترین بازه دمایی برای نگهداری خرما در سردخانه بین 5_ تا+5 درجه سانتی گراد است که این بازه توسط سردخانه های تولید شده در صنایع برودتی کلدسنتر رعایت می شود. همچنین سیستم گردش هوای مطلوب و تهویه مناسب نیز در این سردخانه میوه و سبزیجات تاثیر بسزایی در عملکرد این سردخانه دارد تا با تهویه مناسب فساد مواد غذایی شما جلوگیری کند. وجود بهداشت محیطی و رعایت اصول بهداشتی در ساخت این سردخانه بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که این مواد خوراکی بوده و در میان دستگاهی که بهداشتی نباشد موجب است به محلی برای رشد باکتری تبدیل شود.  

سردخانه خرما چه عملکردی دارد؟

سردخانه خرما

سردخانه ها در دو نوع سردخانه ثابت بالای صفر و سردخانه ثابت زیر صفر در صنایع برودتی کلدسنتر تولید می شوند این سردخانه صنعتی برای حفظ بافت نرم و گوشتی خرمای رسیده موثر بوده و موجب نگهداری طولانی مدت خرما در این سردخانه های ثابت می شود. لازم به ذکر است که سردخانه ی بالای صفر و زیر صفر نیز از دیگر محصولات موجود در این مجموعه می باشد.

عوامل موثر در ساخت یک سردخانه استاندارد چیست؟

سردخانه ثابت

ایجاد دمای مطلوب

گردش هوای یکسان

زمان تولید کوتاه

بازدهی و عملکرد بالا

قدرت موتور استاندارد با مواد غذایی

بازه دمایی منفی 5 تا مثبت 5 درجه

سردخانه ثابت چه مشخصاتی دارد؟

محدوده دمایی زیر صفر برای انجماد و بالای صفر برای سرمایش

ایجاد سرما مناسب جهت نگهداری مواد غذایی و خوراکی

بدنه ساندویچ پانل تزریقی

کمپرسور پر قدرت با توجه به محصول و محل نصب سردخانه

قابل اجرا در ابعاد مختلف به انتخاب مشتری

نصب درمحل توسط کارشناسان

دارای روشنایی LED

دارای تابلو برق

سیستم کنترل مداری

درب سردخانه کشویی

مجهز به کندانسور و اواپراتور    

نحوه ثبت سفارش محصول و ارسال به سایر شهرها به چه صورت است؟

برای سهولت در امر سفارش شما مشتریان عزیز می توانید از طریق تماس با کارشناسان و یا پیام به واتساپ محصول مورد نظر خود را سفارش دهید پس از ثبت سفارش و تولید (در مدت زمان 5 تا 7 روز کاری) از طریق باربری به سراسر کشور ارسال میگردد.  

آیا محصولات صنایع برودتی کلدسنتر دارای گارانتی وخدمات هست؟

بله تمامی محصولات 18 ماه گارانتی بی قید و شرط و5 سال خدمات پس ازفروش دارند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
  • کوروش
    گارانتی داره
    • مدیر سایت

      با سلام، بله تمامی محصولات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند

تماس بگیرید