خرید سردخانه ثابت زیر صفر و بالای صفر درجه از کارخانه به قیمت کارخانه

09128634676 کارشناس فروش
سردخانه ثابت زیر صفر درجه و بالای صفر درجه

سردخانه صنعتی ثابت مکان ها یا اتاقک های ساکن و یا متحرک هستند که برای نگهداری مواد غذایی استفاده میشوند. موتور محرک كمپرسور انرژی آن را تأمين مي كند.

کلد سنتر
کلد سنتر

سردخانه ثابت بالای صفر

سردخانه ثابت بالای صفر

سردخانه صنعتی مکان ها یا اتاقک های ساکن و یا متحرک هستند که برای نگهداری مواد غذایی استفاده میشوند. مکانیزم آن ها مشابه یخچال می باشد و موجب برودت هوا می شوند و بطور کلی از موتور، کمپرسور، کندانسور، ذخیرۀ ازت، شیر انبساط، اوپراتور، دمنده (فن) و لوله های ارتباطی تشکیل شده اند. موتور محرک كمپرسور انرژی آن را تأمين مي كند كه معمولاً برقی است. كمپرسور وظيفۀ متراكم نمودن گاز را دارد كه به اين ترتيب بيشترين فشار را در گاز ايجاد كرده كه به بالا رفتن حرارت گاز کمک میکند. كندانسور وظيفۀ خنك نمودن گاز حاصل از كمپرسور را برعهده دارد. اوپراتور ها خنک كننده های داخل اتاقک های سردخانه میباشندكه گاز سرد حاصل از كندانسور و شير انبساط را در محيط بستۀ داخل شبكه هاي خود، وارد اتاقك نموده و اين سرما توسط دمنده ها در محيط اتاقك پخش می شود. سردخانه های متحرک صنایع برودتی کلدسنتر حاصل طراحی دقیق مهندسی و استفاده از پانل ها و درب ها با ضخامت بالا، اواپراتور و کندانسور با کیفیت، کمپرسور های اروپایی و نصب هنرمندانه، محیطی امن را برای نگهداری محصولات مشتریان عزیزمان فراهم مینماید. این مجموعه با بهترین تجهیزات روز و دانش متخصصان، مجموعه شما را از طراحی و محاسبات اولیه تا تحویل سردخانه در محل مورد نظر در خدمت مشتریان میباشد. برای مشاوره و کسب اطلاعات و محاسبه قیمت با شماره زیر تماس حاصل فرمائید.

مشخصات فنی سردخانه ثابت بالای صفر
کمپرسور آلمانی
اتصالات دانفوس آلمان
عایق بندی تزریق فوم
فن دارد
قابلیت طبقه بندی دارد
زیر صفر و بالای صفر دارد
ابعاد طبق سفارش مشتری
گارانتی 18 ماه

سردخانه ثابت زیر صفر

سردخانه ثابت زیر صفر

سردخانه صنعتی مکانی است با دما و رطوبت مناسب برای سرد نگهداشتن هر شیئ یا مواد خوراکی یا هر چیزی که می خواهیم آن را سرد نگهداریم تا از خراب شدن و فاسد شدن آنها جلوگیری شده و کیفیت مواد در طولانی مدت مواد حفظ شود. در انواع مختلف هر دو نوع صفر و بالای صفر که هر دو نوع آن قابل ساخت و اجرا می باشد و می توان در سالن های تک مداره یا دو مداره احداث شوند. جهت برآورد هزینه ساخت سردخانه صنعتی زیر صفر و بالای صفر با ظرفیت تن های مختلف در تمامی نقاط و شهر های کشور با ما تماس بگیرید. مشاوران و کارشناسان ما آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما هستند.

مشخصات فنی سردخانه ثابت زیر صفر 
جنس بدنه ساندویچ پانل با ضخامت بالا
عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
کمپرسور آلمانی
اتصالات دانفوس آلمان
ابعاد طبق سفارش مشتری
فن دارد
درب دوجداره لولایی و کشویی
گارانتی 18 ماه
خدمات پس از فروش 5 سال


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
  • زهره
    حضوری میشه خرید کرد
    • مدیر سایت

      با سلام، بله جهت هماهنگی با کارشناس فروش مربوطه تماس حاصل فرمائید.

تماس بگیرید