سردخانه لبنیات و نکات نگهداری لبنیات در سردخانه

09128634676 کارشناس فروش
سردخانه لبنیات
سردخانه لبنیات جهت نگهداری انواع لبنیات طراحی و اجرا می شود . سردخانه لبنیات کلدسنتر در ابعاد و انواع مختلف تولید می شود و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد .
کلد سنتر
کلد سنتر

صنایع برودتی کلدسنتر تولید کننده و فروشنده انواع دستگاه سرمایشی و سردخانه های مختلف میباشد.  این مطلب مختص به گفت‌وگو درباره سردخانه لبنیاتی میباشد: به طور کلی وظیفه سردخانه تازه و سالم نگه داشتن و جلوگیری از اسیب دیدن مواد غذایی که نیاز به نگهداری در مدت زمان طولانی دارند میباشد.   

قیمت سردخانه لبنیات

انواع سردخانه صنعتی:

  • سردخانه بالای صفر

  • سردخانه پایین صفر

سردخانه زیر صفر:

نکات نگهداری لبنیات در سرخانه

سردخانه های زیرصفر دارای درجه بندی صفر تا منفی ۱۸ درجه سانتیگراد میباشد و برای نگهداری مواد پروتئینی گوش ماهی و .... مورد استفاده قرار میگیرد  

سردخانه بالای صفر:

ساخت سردخانه لبنیات

از سردخانه های زیر صفر دارای درجه بندی صفر تا منفی ۴ درجه سانتیگراد میباشد و برای نگهداری میوه، سبزیجات، خرما و مواد لبنی و ... مورد استفاده قرارمیگیرد حال در این مطلب می‌خواهیم به طور اختصاصی درباره سردخانه لبنیات گفت و گو کنیم؛ سرد خانه لبنیاتی جزء سرد خانه های بالای صفر میباشد و مناسب برای نگهداری تمام موادی که لبنی، مانند: شیر، ماست، دوغ، کره، پنیر و ... میباشد. اصلی ترین مواد غذایی لبنی شیر هست شیر جزء یکی از محصولات بسیار حساس می باشد که نگهداری آن ملزم به دقت فراوان است برای پایین آوردن درصد رشد و تکثیر میکروب ها و باکتری ها در شیر از روش های متفاوتی استفاده می‌شود.   

روش نگهداری از مواد لبنی:

خرید سردخانه

1_ نگهداری به صورت سرد (بالای صفر) 2_نگه داری به صورت یخ زده (زیر صفر)  

انواع فرآورده‌های لبنی قابل نگهداری در سردخانه های بالای صفر:

1_ شیر خام در دامداری و مراکز جمع‌ آوری 2_خامه 3_کره 4_ ماست 5_پنیر 6_شیر پاستوریزه   

انواع فرآورده‌های لبنی قابل نگهداری در سردخانه های پایین صفر:

1_ شیر پاستوریزه یخ زده 2_شیر پاستوریزه غلیظ یخ‌ زده 3_خامه پاستوریزه یخ زده 4_ پنیر یخ زده 5_ماست یخ زده

فاکتورهای شاخص برای ارزیابی قیمت سردخانه:

1_ابعاد سردخانه 2_ درب و عایق سردخانه 3_موقعیت جغرافیایی سردخانه 4_نوع برند کمپرسور سردخانه 5_ اپراتور و کندانسور سردخانه 

مدل کمپرسور (موتور )سردخانه:

لیست قیمت سردخانه لبنیات

می‌توان برای سردخانه موتور یا کمپرسور های مختلفی نصب کرد که تاثیر گذار بر روی قیمت سردخانه میباشد کمپرسورهای شاخص در ساخت سردخانه کمپرسورهای هرمتیک، سمی هرمتیک اسکرو و پیستونی و ... می‌باشد. صنایع برودتی کلدسنتر برای ساخت سردخانه از کمپرسورهای بیتزر آلمان و کمپرسور منیروپ دانفوس فرانسه و ... استفاده می کند. همه محصولات صنایع برودتی کلدسنتر دارای گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد فروش به صورت حضوری و آنلاین میباشد فروش به صورت کاملا بدون واسطه به قیمت درب کارخانه میباشد. ارسال به سراسر کشور از طریق باربری میباشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید